Zastupitelé

Zpráva ze dne: 6.2. 2013
Starosta obce  Ing. Pavel Kejklíček
Místostarostka obce  Irena Donnerová 
Předsedkyně finančního výboru Jitka Pšentčíková
Členové finančního výboru Marie Dvořáková
  Jiří Fragner 
Předseda kontrolního výboru   Dušan Benák
Členové kontrolního výboru Vlasta Roubiczeková
Tomáš Coufalík
Předseda inventarizační komise Vít Coufalík
Členové inventarizační komise Věra Zemanová
Roman Lauer

Aktuality z obecního úřadu

Úřední deska 23.5. 2017

Zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření obce Litichovice za rok 2016 více zde »

Úřední deska 22.4. 2017

Zápis více zde »

Aktuality z mikroregionu

CHOPOS 10.6. 2015

Špulka - rozhledna roku 2014více zde » zobrazit celý příspěvek